PERSONAL TRAINING (KİŞİSEL ANTRENÖRLÜK)

Personel Training nedir?

 "Personel training (PT)" dilimizde daha çok "özel ders" anlamında kullanılmaktadır. İçerik olarak bire bir uzman Fitness Eğitmeni ile yapılan Gym & Cardio derslerini kapsar.

Sizin egzersizden beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış ders/derslerdir.

Personel Trainer'ın size özel bir program yapabilmesi için; sizin ile ilgili geniş ve doğru birçok bilgiye ihtiyaç duyar. Bu bilgiler ışığında sizin ne yapıp yapamayacağınızı bilerek şu andaki durumunuza uygun en iyi programı hazırlar ve sizinle birlikte uygular.

Personel Training'in en önemli özelliklerinden biri de planlanması ve uygulanması zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır. Fonksiyonel egzersizler birçok kas grubunuzu aynı anda ve doğru çalıştırabilmenizi sağlar. Bu özellik, hedeflerinize ulaşmanızda en önemli silahlarınızdan biri olacaktır.

Personel Trainer kimdir?

İyi bir "Personel Trainer" her şeyden önce konusunda gerekli eğitimleri almış ve tecrübe ederek kendini geliştirmiş "Master Trainer"dır.

Neden Personel Trainer ile çalışmalıyım?

•    Zaman kazandırır, hedeflerinize ulaşmanız konusunda egzersiz verimini artırır.
•    Hedeflerinize olan konsantrasyonunuzu ve motivasyonunuzu en üst seviyede tutar.
•    Sizi olası yaralanmalardan korur, güvenli egzersiz ortamı sunar.
•    Hareketleri uygularken doğru ve yerinde "feedback" alarak, hareketleri doğru yapmanızı ve tekniğinizi geliştirmenizi sağlar.
•    Egzersiz sırasında aklınıza takılan sorulara anında cevap almanızı sağlar.

Fitstop Personal Training Studio olarak sizlere pt hizmetimizde yaşam tarzınıza, beslenme alışkanlıklarınıza,  vücut performans ve değerlerinize uygun bir antrenman ve beslenme danışmanlığı vererek yaşam kalitenizi arttırıyor, sağlıklı ve fit bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel eğitmenlerimiz sizlerin vücut ölçümlerinizi ( yağ,kas,su oranları, kardiovasküler kapasite,postür analizi ve esneklik ölçümü) alarak sadece size özel yapacağı beslenme ve antrenman programlaması ve motivasyonu sizlerin daha güvenilir sonuca yönelik çalışmanızı sağlamaktadır.